Autovermietung Ukrainisch

 

Часті запитання

1Що потрібно для того, щоб орендувати автомобіль?
Все, що вам потрібно мати для того, щоб забронювати автомобіль - це кредитна або дебетова картка. В момент отримання автомобіля вам потрібно буде мати з собою наступне: Ваш ваучер / електронний ваучер від як підтвердження оплати оренди. Кредитна / дебетова картка головного водія з достатньою кількістю вільних грошових коштів на ній для внесення застави за автомобіль. Дійсні водійські права кожного водія, видані не пізніше, ніж 12 місяців тому (часто 24 місяці тому). Ваш паспорт і будь-яке інше посвідчення особи, які потрібно пред'явити прокатній компанії. Різні прокатні компанії мають різні вимоги, тому, будь ласка, також обов'язково ознайомтеся з умовами оренди автомобіля.
2Якого віку я повинен бути, щоб мати змогу орендувати автомобіль?
Для більшості компаній з прокату автомобілів вік водія повинен складати від 21 до 70 років. Якщо вам менше 25 або більше 70, вам, можливо, доведеться вносити додаткову плату.
3Чи можу я бронювати автомобіль для іншої людини?
Так. За умови, якщо вони відповідають цим вимогам. Просто заповніть інформацію про них під час здійснення бронювання.
4Як мені знайти найдешевшу пропозицію оренди автомобіля?
Ми працюємо з усіма провідними брендами міжнародних прокатних компаній (та з багатьма невеликими місцевими фірмами), тому можемо запропонувати вам величезний вибір автомобілів за найкращими цінами. Таким чином, ми в змозі знайти для вас недорогі пропозиції оренди автомобілів у більш ніж 53 000 пунктах прокату по всьому світі. Для того, щоб мати можливість порівняти ціни і знайти свій ідеальний автомобіль за унікальною ціною, просто скористайтеся нашою формою пошуку.
5Що потрібно враховувати при виборі автомобіля?
Простір: Ваша оренда вам сподобається набагато більше, якщо ви оберете автомобіль з великим простором для своїх пасажирів і багажу. Паливна політика: Не плануєте їздити багато? Політика палива "повний бак - повний бак" може суттєво зекономити ваші кошти. Місце отримання: Неможливо перевершити отримання автомобіля "на території аеропорту" у плані зручності, але отримання автомобіля "поза зоною аеропорту" за допомогою трансферу може виявитися набагато дешевшим.
6Чи всі збори включені у вартість оренди?
Переважна більшість наших бронювань включають страхування на випадок крадіжки, страхування на випадок ДТП (CDW), місцеві податки, збори аеропорту та ліцензійні збори. Будь-які додаткові послуги оплачуються при отриманні автомобіля, так само як і збори за молодий вік, додаткового водія або за оренду в один бік, але вас буде поінформовано про будь-які додаткові витрати до того, як ви забронюєте свій автомобіль (крім того, беручи із собою свої власні дитячі крісла або GPS навігатор, ви можете скоротити свої витрати простим способом). Для отримання більш детальної інформації про те, що включено в оренду, просто перевірте умови оренди того автомобіля, який ви розглядаєте.