Autovermietung Polnisch

 

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

1Czego potrzebuję, żeby wynająć samochód?
W celu dokonania rezerwacji auta potrzebują Państwo swojej karty kredytowej lub debetowej. Do odbioru auta będą Państwo potrzebować: Twój kupon rezerwacji/ekupon, który potwierdza opłacenie wynajmu, należy go przedstawić przy odbiorze auta. Karta kredytowa/ debetowa na imię i nazwisko głównego kierowcy z wystarczającymi dostępnymi środkami, które umożliwią zablokowanie depozytu przez wypożyczalnię. Ważne i pełne prawo jazdy każdego z kierowców. Każdy kierowca musi posiadać swoje prawo jazdy przynajmniej pełne 12 miesięcy (w niektórych przypadkach 24 miesiące). Państwa paszport i/lub Państwa dowód osobisty lub inny dowód tożsamości, którego okazanie jest wymagane w wypożyczalni. Każda z wypożyczalni posiada inne warunki umowy, dlatego za każdym razem bardzo prosimy zapoznać sięz Warunkami wybranej przez Państwa wypożyczalni.
2Ile muszę mieć lat, żeby wynająć samochód?
Większość wypożyczalni wymaga, aby wiek kierowcy mieścił się w przedziale pomiędzy 21 a 70 lat. Jeżeli masz mniej niż 25 lat lub więcej niż 70 lat najprawdopodobniej będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę.
3Czy mogę dokonać rezerwacji dla kogoś innego?
Tak, o ile spełniają wszystkie wymagania. Po prostu wypełnij wymagane pola podczas dokonywania rezerwacji.
4Jak wyszukać najkorzystniejszą ofertę wynajmu?
Współpracujemy z największymi międzynarodowymi wypożyczalniami (oraz z wieloma mniejszymi lokalnymi dostawcami), aby dać Państwu ogromny wybów ofert w najlepszych cenach. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić Państwu najtańsze oferty w ponad 53 000 lokalizacji na całym świecie. Aby porównać ceny i znaleźć idealny samochód w bezkonkurencyjnej cenie, wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki.
5Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze samochodu?
Przestrzeń: Będą Państwo mogli cieszyc się wygodą podróźy wybierając większy samochodu z większą pojemnością na bagaż. Paliwo: Nie planują Państwo dalekich podróźy? Opcja 'odbiór z pełnym - zwrot z pełnym' pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Lokalizacja: Nie ma wygodniejszej opcji niż odbiór na lotnisku, jednakże odbiór poza lotniskiem z zapewnionym transportem jest o wiele tańszy.
6Wszystkie opłaty są wliczone w cenę wynajmu?
Większośc naszych wynajmów zawiera ubezpieczenie od kradzieży, AC, podatki lokalne, opłaty lotniskowe oraz opłaty drogowe. W związku z dodatkową opłatą za młodego kierowcę, dodatkowego kierowcę czy też zwrot w innej lokalizacji będą Państwo poproszeni o uiszczenie tych opłat na miejscu z dostawcą - podamy jednak koszty przed dokonaniem rezerwacji (skorzystanie z własnego fotelika czy GPS pozwoli Państwu zaoszczędzić pieniądze). Aby uzyskać więcej informacji co jest zawarte w cenie, prosimy o zapoznanie się z warunkami umowy dla interesującej Państwa oferty.