Autovermietung Litauen

 

Dažnai užduodami klausimai

1Ko reikia norint išsinuomoti automobilį?
Norint užsisakyti automobilį, viskas ko Jum reikia yra debetinė ar kreditine banko kortelė. Pasiimant automobilį reikalinga: Jūsų kvitas / eVoucher, parodyti, kad jūs sumokėjo už automobilį. Pagrindinis veiksnys kredito / debeto kortelė, su pakankamai naudotinų lėšų už automobilio užstatą. Kiekvieno vairuotojo vairuotojo pažymėjimas. Vairavimo stažas ne mažesnis nei 12 mėn. (dažnai ne mažiau nei 24 mėn.). Pasas ir kiti asmens dokumentai, kuriuos reikalauja pateikti automobilių nuomos kompanija. Kiekviena automobilių nuomos kompanija taiko skirtingus reikalavimus. Todėl prašome pasitikslinti automobilio nuomos sąlygas ir taisykles.
2Kokie amžiaus reikalavimai norint išsinuomoti automobilį?
Daugumos automobilių nuomos kompanijų amžiaus reikalavimas yra tarp 25 ir 70 metų. Jei Jum mažiau nei 25 metai ar esate vyresni nei 70 metų, Jum gali tekti mokėti papildomą mokestį.
3Ar galiu užsakyti automobilį kitam asmeniui?
Taip, jei Jie atitinka šiuos keliamus reikalavimus. Paprasčiausia pateikite visas detales kai darote užsakymą.
4Kaip rasti pigiausią pasiūlymą automobilio nuomai?
Mes bendradarbiaujame su žinomiausiomis tarptautinėmis automobilių nuomos kompanijomis (ir daugeliu mažesnių vietinių kompanijų), kad galėtume pasiūlyti platų pasirinkimą už geriausią kainą. Todėl galime rasti pigius pasiūlymus nuomai daugiau nei 53,000 pasaulio vietų. Pasinaudokite paieškos forma kainų palyginimui ir tinkamiausio automobilio radimui už geriausią kainą.
5Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis automobilį?
Erdvė: Nuoma bus malonesnė ir patogesnė, jei pasirinkste automobilį turintį pakankamai vietos keleiviam ir bagažui. Degalų politika: Neplanuojate važiuoti daug ir toli? Pilnas-pilnas degalų politika gali padėti sutaupyti pinigų. Vieta: Automobilio pasiėmimas oro uoste be abejo patogiausias, bet nuoma pasiimant automobilį nuvykstant maršrutiniu autobusu į aikštelę, esančią už oro uosto ribų, gali būti žymiai pigesnė.
6Ar visi mokesčiai įskaičiuoti į nuomos kainą?
Dauguma atvejų į nuomos kainą yra įskaičiuotas draudimas nuo vagystės, draudimas autoįvykio atveju (CDW), vietiniai mokesčiai, oro uosto mokesčiai ir kelių mokesčiai. Už papildomą įranga reikės sumokėti pasiimant automobilį, kaip ir jauno vairuotojo mokestį, už papildomą vairuotoją ar nuomą į vieną pusę – tačiau mes paaiškinsime apie bet kokius papildomus mokesčius dar prieš pasiimant automobilį (taip pat galima paprastai sumažinti išlaidas pasiimant savo vaikišką kėdutę ar GPS navigacinę sistemą). Išsamesnę informaciją apie tai, kas įskaičiuota, galima rasti peržiūrint norimo išsinuomoti automobilo „Sąlygas ir taisykles“.